Alfashop روشهای ارسال کالا

پیک فروشگاه :

سفارش هایی که نشانی تحویل آنها در محدوده شهر تهران باشد، توسط پیک فلوسی ارسال می شوند. قبل از ارسال کالا، خدمات مشتریان فلوسی جهت تایید سفارش و هماهنگی های لازم در خصوص زمان کالا با مشتری تماس خواهد گرفت. تمامی سفارشات نهایتا تا 24 ساعت پس از تایید سفارش تحویل مشتری خواهند شد. لازم بذکر است در این روش ارسال کالا برای خریدار هزینه ای ندارد .

پست پیشتاز :

سفارش هایی که نشانی تحویل آنها خارج از محدوده شهر تهران باشد، توسط پست پیشتاز ارسال می شوند. با این وجود سفارش های محدوده شهر تهران نیز می ‏توانند بنا به درخواست مشتری با پست پیشتاز ارسال شوند.

 - قابل توجه مشتریان شهرستانی : با توجه به اینکه ما امکان دریافت مبلغ کالا را هنگام ارسال توسط پست را نداریم در هنگام خرید روش پرداخت را ( از طریق درگاه بانک سامان ) باید انتخاب کنید.
- توجه بفرمایید که در "فروش های ویژه" ممکن است برخی از کالاها فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند که در این صورت در هنگام ثبت سفارش این موضوع به اطلاع مشتری خواهد رسید.
- مدت زمان تحویل سفارش توسط پست  پیشتاز بین  2  تا 4 روز کاری پس از تحویل مرسوله به مامور پست می باشد (تعطیلات رسمی محاسبه نخواهند شد).
- شرکت  پست  جمهوری  اسلامی برای هر مرسوله شماره ی رهگیری جداگانه ای صادر می کند که  این شماره  پس  از تحویل  کالا  به مامور پست از طریق اس  ام  اس  به اطلاع شما  خواهد  رسید  و  د ر صفحه  " تاریخچه سفارشات " برای مشتریان عزیز قابل مشاهده خواهد بود . پس از آن شما می توانید وضعیت مرسوله خود را از طریق سیستم رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید.

 

      * مشتری گرامی در هنگام خرید از درستی سایز کفش سفارش داده شده اطمینان حاصل کنید.ما سایز کفش را تعویض می کنیم ولی هزینه ارسال مجدد آن باشمایت.

 

                                                                                                                                                                                                        با تشکر